Педагогічні працівники школи 2018-2019 н.р.

 

Пікуль Тетяна Василівна

директор школи,

вчитель початкових класів

"спеціаліст вищої категорії", "вчитель-методист"

 

Крапивницька Наталія Юріївна

заступник директора з НВР,

вчитель англійської мови та світової літератури

"сеціаліст вищої категорії", "старший вчитель"

 

Люц Анастасія Олександрівна

заступник диреткора з ВР,

вчитель англійської мови в початкових класах, "спеціаліст ІІ категорії"

 

Себрук Тетяна Іванівна -
вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії», "старший вчитель"

Савченко Микола Миколайович

вчитель фізичної культури, «спеціаліст вищої категорії»,

 

Майстрішина Оксана Анатоліївна -

вчитель початкових класів
«спеціаліст вищої категорії» "старший вчитель"

 

Ковтун Ольга Іванівна -

вчитель початкових класів
«спеціаліст І категорії»

Кондратюк Ірина Іванівна

вчитель української мови та літератури, вихователь ГПД
«спеціаліст вищої категорії»

Іванова Тетяна Іванівна

вчитель математики та фізики
"спеціаліст І категорії"

Ключко Поліна Василівна

вчитель української мови та літератури
«спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»

Стрельцова Наталя Едуардівна-

вчитель інформатики та географії
«спеціаліст І категорії»

Бохна Світлана Олександрівна
вчитель історії та правознавства
"спеціаліст І категорії"

Биців Ганна Михайлівна

вчитель початкових класів
«спеціаліст ІІ категорії»

 

Каргіна Олександра Володимирівна

вчитель англійської мови,

"спеціаліст вищої категорії"

 

Попова Марія Юріївна

вчитель трудовго навчання,

"спеціаліст"

 

Бублик Наталя Василівна

вчитель математики,

"спеціаліст вищої категорії"

 

Клепас Юлія Єгорівна

вчитель початкових класів,

"спеціаліст"

 

Дубіна Роман Володимирович

вчитель Захисту Вітчизни,

"спеціаліст ІІ категорії"

 

Хансіярова Олена Валеріївна

вчитель історії, біології, екології, хімії

"спеціаліст"

 

Бут Вікторія Сергіївна

вчитель музичного мистецтва,

"спеціаліст"

 

Чеботар Вікторія Сергіївна

педагог-організатор,

вчитель економіки та математики,

"спеціаліст"

 

Жимарцева Олена Богданівна

асистент вчителя,

"спеціаліст"

 

Іванець Тетяна Володимирівна

вчитель образотворчого мистецтва

 

Дрозд Анастасія Віталіївна

керівник гуртка