Новий Державний стандарт початкової загальної освіти (впроваджиметься з 1.09.2012 року)


Лист МОНУ від 23.05.2013 №1/9-365 "Щодо Всеукраїнської наради з питань завершення навчального року" (накреслено перспективу на 2013-2014 н.р.)

Лист Міністерства № 1/9-383 від 30.05.2013 "Про організацію навчально-виховного процесу в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році" (для 2 класу)

Лист Міністерства № 1/9-503 від 18.07.2013 "Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов організації навчально-виховного процесу в групі продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу"

Лист Міністерства № 1/9-497 від 17.07.2013 "Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов для роботи у кабінетах інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій загальноосвітніх навчальних закладів"

Лист Міністерства № 1/9-592 від 30.08.2013. Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання російської мови та інших мов національних меншин для використання в загальноосвітніх навчальних закладах, де навчаються рідною мовою або вивчають її


Лист МОН України від 15.07.2013 №1/9-493 "Про орієнтовний перелік навчально-методичного забезпечення базових дисциплін у 2-х та 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів"

Рекомендації, підготовлені МОІППО:


Методичні рекомендації щодо роботи за новим підручником «Українська мова» 2 клас (авт. Захарійчук М. Д.)


Сходинки до інформатики:

Умови навчання предмета "Сходинки до інформатики"

Запис вебінару, який проведено 29.08.2013, щодо викладання курсу


Викладання інформатики в 2 класах (презентації від авторів підручників):Необхідні матеріали для викладання курсу "Сходинки до інформатики. 2 клас" в 2013-2014 н.р.

Розробки уроків

Як вчителю інформатики враховувати вікові особливості учнів початкових класів при викладанні предмету"Сходинки до інформатики"

Методичні рекомендації щодо викладання за підручником Коршунової О.В.

Презентації до уроків інформатики в 2-му класі (1-8 уроки)

Методичні матеріали, зібрані Олійник Л.М. (МОІППО)
Матеріали семінару, проведеного Хмельницьким ОІППО

Вебінар
Автор посібників Крамаровська Світлана Миколаївна,
учитель інформатики та англійської мови вищої кваліфікаційної категорії Харківської гімназії №172, учитель-методист, співавтор підручника "Сходинки до інформатики", 2 клас розповідає як працювати за комплектом.
Математика 2 класc (рус) М.В. Богданович

Математика 2 клас М.В. Богданович

Литературное чтение 2 класc (рус) Н.В Гавриш

Українська мова (Захарійчук М.Д.)

Українська мова 2 клас Н.В Гавриш

Русский язык (Рудяков А. Н., Челышева И. Л.)

Природознавство 2 клас Т.Г. Гільберг

Основи здоров`я 2 клас О.В. Гнатюк

English 2 клас Л.В.Калініна

Німецька мова (Бориско Н. Ф., Сидоренко М. М., Горбач Л. В., Савченко Л. П., Паршикова О. О., Мельничук Г. М.)

Німецька мова (Скоропад Я.М.)

Французська 2 клас Клименко Ю.М.

Сходинки до інформатики 2 клас О.В.Коршунова

Підручник.Сходинки до інформатики. 2 клас (автори Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т.)

Искусство 2 класс(рус) Л.М.Масол

Мистецтво 2 клас Л.М.Масол

Музичне мистецтво (Лобова)

Літературне читання 2 клас Віра Науменко

Англійська мова 2 клас Алла Несвіт

Іспанська мова 2 клас Редько Валерій

Русский язык 2 класс Е.И.Самонова

Русский язык 2 класс Э.С.Сильнова

Трудове навчання 2 клас В.П.Тименко


УВАГА!
Посилання представлені нижче виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.
Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.
Публікація даних посилань не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а є рекламою паперового аналога продукту.

Сходинки до інформатики 2 клас (Ломаковська Г.В)

Французька мова для класів з поглибленим вивченням французької мови (Клименко Ю)

Трудове навчання (Веремійчик І.М.)

УВАГА!
Авторське право:
Всі матеріали представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з Вашого комп'ютера чи будь-якого іншого носія інформації відразу після поверхневого ознайомлення із змістом.
Копіюючи чи зберігаючи представлені матеріали, Ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно діючого міжнародного законодавства, а саме закону про авторське право і суміжні з ним закони.
Публікація даних документів не несе за собою ніяких комерційних прибутків та винагород, а являється рекламою паперового аналога продукту.
Правовласникам:
Всі авторські права зберігаються за правовласниками. Якщо Ви являєтесь автором якогось із представлених документів і хочете доповнити, змінити чи видалити його з сайту, будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту, щоб прийняти міри щодо владнання непорозумінь.