КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2014 » Червень » 5 » 05 червня - День туристичних походів
7:06 PM
05 червня - День туристичних походів

З метою ознайомлення з місцевістю рідного села Куцуруб 5 червня разом із вихователями Себрук Т.І., Майстрішиною О.А. та Ключко П.В. вихованці табору ходили в туристичний похід. Привал зробили в горіховій посадці. Діти із задоволенням відпочивали на свіжому повітрі, грали в рухливі ігри, палили багаття, смажили сосиски та овочі, пригощались, а дівчата у зелені святки плели віночки з польових квітів.

До класних кімнат занесли багато зеленотравя, щоб відсвяткувати Трійцю, за народним звичаєм. Особливо активними під час походу були: Радюк Максим, Майструк Данило, Архипчук Дмитро, Гостар Аліна, Надточей Єлизавета, Сауляк Олена та Шестопал Ігор.

Вихованці табору разом із вихователями Себрук Т.І. та Білозор Г.М. здійснили екскурсію до Куцурубської сільської ради.

Секретар сільської ради Федорова Любов Леонідівна ознайомила учнів із умовами праці сільського голови, працівників централізованої бухгалтерії, спеціаліста із земельних питань, начальника військово облікової служби, фахівця територіального центру соціального захисту населення. Учні оглянули залу де проходять сесійні засідання та засідання виконавчого комітету. Діти із захопленням слухали розповідь Любові Леонідівні про основні питання, які розглядаються на сесіях і виконкомах стосовно розвитку села Куцуруб.

Як сказав великий педагог В.О.Сухомлинський : «Кожний юнак, кожнадівчинаповинні знати, що, навчаючись у школі, їм треба готувати себе до праці, до того, щоб створювати цінності, корисні для людини, для суспільства».

З метою формування уявлення дітей про багатогранність професій та пропагандування сільськогосподарської направленості, вихованці табору  разом з вихователями Г.М. Білозор, О.І. Ковтун відвідали ферму .

Під час екскурсії діти ознайомилися з різними сільськогосподарськими професіями: доярки, тракториста,телятниці. Побачили як годують корів та телят, як молоко тече по трубах до холодильника, де зберігають корма для тварин на зимовий період. Дітям екскурсія сподобалася, вони дізналися багато нового і цікавого.

 

Переглядів: 403 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar