7:47 PM
10 червня День моди у таборі

З метою розвитку творчої особистості учнів, формування креативного мислення, сприяння всебічному розвитку особистості, виявлення задатків модельєра було організовано конкурсно-розважальну програму «У світі моди», а саме: конкурс на кращий костюм короля і королеви табору, конкурс «Зачіска моєї мрії».

Головною умовою конкурсу було створення оригінальних образів, костюмів та зачісок.

В конкурсі на кращу зачіску приймали участь: Ворзуль Юлія та Іванова Юлія, Гонгало Тетяна та Федорович Ірина, Максименко Ганна та Сидоренко Марина, Головко Оксана та Швеіна Оксана, Наворинська Марія та Тимченко Валерія.

Під час втілення творчих ідей учасники зуміли створити сучасні та неповторні образи зачісок «Фантазія», «Оригінальність», «Блискавка», «Неповторність», «Чарівність». За результатами голосування вболівальників перемогла пара Ворзуль Юлії та Іванової Юлії. Усі учасники конкурсу були нагороджені солодкими подарунками.

Дуже активно та творчо проявили себе конкурсанти при створенні костюму короля і королеви. Участь у конкурсі приймали: Чаус Сергій та Курганцев Володимир, Татаренко Артем та Семенов Олександр, Козубовська Олена та Гучок Світлана, Федорович Ірина та Гостар Аліна. Перемогу в цьому конкурсі отримали: Татаренко Артем та Семенов Олександр.

Переглядів: 1294 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
f