КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2018 » Березень » 29 » Атестація-2018
8:58 AM
Атестація-2018

Атестація-2018

    Підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня у формі «Атестаційної вітальні» відбулося 26.03.2018 року, на якому кожен педагог представив свої напрацювання, проаналізував результати своєї роботи та поділився досвідом з проблемного питання.

   У 2017-2018 н.р. атестувалось троє вчителів школи:вихователь ГПД Кондратюк І.І., вчитель початкових класів Перепелиця А.О., практичний психолог Матикіна І.М. Такі вчителі  як Перепелиця А.О. та Матикіна І.М. атестувалися вперше. Творчі звіти вчителів було представлено у вигляді електронних презентацій.

   Протягом навчального року ці вчителі  демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих уроках та заняттях, брали участь у обговоренні актуальних педагогічних проблем на засіданнях шкільних методичних об’єднань та педагогічних радах. На основі таємного голосування було винесено наступне одностайне рішення атестаційної комісії:

1.Вихователь ГПД Кондратюк І.І. відповідає займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

2. Учитель початкових класів Перепелиця А.О. відповідає займаній посаді.

Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

3. Практичний психолог Матикіна І.М. відповідає займаній посаді .

Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

   Бажаємо нашим вчителям професійного зростання та творчої наснаги на наступні п’ять років !

Переглядів: 61 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar