КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Благодійний ярмарок – «Врятуємо свою армію – врятуємо країну»
8:51 PM
Благодійний ярмарок – «Врятуємо свою армію – врятуємо країну»

 Сьогодні  десятки тисяч патріотів захищають  від терористів  свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують  уваги і розуміння  від всіх громадян , в тому  числі й від дітей.

     Саме тому лідери учнівського самоврядування  Куцурубської  ЗОШ  І  - ІІІ ступенів ініціювали проведення  благодійної ярмарки  «Врятуємо свою армію – врятуємо країну»

       Ярмарок  20 жовтня став справжнім аукціоном неймовірних щедрот та емоцій!  Здавалося, що, навіть, осіння  сонячна погода та тепло підтримували цей захід. На майданчику  у центрі села  учні всіх класів    розмістили свої гарно оформлені «продуктові магазини» з продавцями та касирами ! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі  (ця смакота була виготовлена  своїми руками або за допомогою батьків).   Все було, як на справжньому ярмарку:  черги охочих  купити солодощі  , скрізь лунав гамір, жарти, учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.

     Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності.  Ми часто чуємо слова: милосердя, доброчинність, чуйність. Все, що відбувалося  на ярмарку ,  ще раз підтвердило, що дані поняття – це не пусті слова, і вони мають відгукнутися у серці кожного з нас. А ще стало зрозумілим, що в нашому селі є небайдужі до чужого горя люди, які готові при потребі прийти на допомогу та об’єднатися навколо спільної мети. Дякуємо всім! Кошти, зібрані у проведеному заході,  перераховані на рахунок громадської організації «Очаківщина»

До речі, зібрали ми не мало, не багато - 1700 гривень .

Тож, ще раз величезне спасибі всім,хто долучився до цієї акціїї !!!    Разом ми зможемо багато!

Переглядів: 371 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar