КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2014 » Травень » 30 » Довгоочікуване свято - свято Останнього Дзвоника
9:41 PM
Довгоочікуване свято - свято Останнього Дзвоника

30 травня прозвучав останній шкільний дзвінок для одинадцятикласників Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Привітати випускників прийшло багато гостей: методист районного відділу освіти Задорожна Л.А., сільський голова Себрук Ю.В., голова агрофірми «Лиманський» Скрипник Є.А., протоієрей Свято – Троїцького храму отець Віктор.

З привітальним словом до випускників звернулась директор школи Пікуль Т.В. Директор школи на святковій лінійці відзначила учнів, які протягом року приймали активну участь у творчих конкурсах, змаганнях Всеукраїнських олімпіадах.

На святі учасники шкільного наукового товариства «Шанс» дізналися про підсумки науково-практичної конференції. І місце у  захисті своїх дослідницьких робіт отримали Максименко Віталіна (2 клас), Максименко Ганна (8 клас), Петречків Валерія (8 клас) та Кондратюк Анастасія (6 клас). За ІІ місце були нагороджені; Бохна Олександр (2 клас), Кондратенко Юлія (2 клас), Струкало Максим (8 клас), Бондаренко Дмитро (10 клас). ІІІ місце посіли: Єрхан  Юлія (4 клас), Ярощук Дмитро (4 клас), Головко Максим (5 клас), Никитинчук Дмитро (8 клас), Іванова Юлія (8 клас). Всі переможці та учасники ШНТУ "Шанс" були відзначені дипломами та подарунками.

З метою стимулювання творчого розвитку учнів 2-11 класів, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення школярів до активної участі в конкурсах, змаганнях, створення сприятливих умов для самовизначення, самореалізації - весь навчальний рік учні-претенденти на конкурсу «Учень року-2014» старанно працювли, приймали активну участь у конкурсах, змаганнях, турнірах, семінарах, олімпіадах. Підбивши підсумки їхньої сумлінної роботи, на святі озвучили учнів на на почесне звання "Учень року-2014". Це - Кондратенко Юлія (2 клас), Петречків Валерія (8 клас) і Климочко Вікторія (9 клас). Крім того, Климочко Вікторія отримала соціальну стипендію від Очаківської райдержадміністрації в розмірі 500 грн.

    В цей день випускники як ніколи відчули, що школа – це той затишний дім, в якому вони зростали протягом останніх одинадцяти років. І в цей час школа притихла, щоб попрощатися з ними, провести в далеку дорогу, яка називається дорослим життям. Попереду у них вирішальні кроки у доросле життя, і весь шкільний колектив бажає їм здійснення їхніх мрій у майбутньому.

Переглядів: 312 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar