КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2014 » Червень » 5 » Екскурсія до бібліотеки "Чарівне царство книжок"
8:13 AM
Екскурсія до бібліотеки "Чарівне царство книжок"

  Бібліотека - книги храм.

І знань безмежне море і надія.

Палкий вогонь незгасних поривань,

Що наше серце й душу гріє.

Натхненну працю здавна віддають

Бібліотекарі народу.

Сьгодні дяку й шану їм несуть

Дорослі й діти в нагороду

Літо у розпалі і час літнього відпочинку у дітей шкільного віку ще триватиме довго,але  у спілкуванні з книгою не повинно бути жодних перерв. Адже, книга –це один з головних засобів навчання,розвитку та душевної насолоди.   Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу,його звичаїв і традицій. 

        Читати систематично й осмисленно дітей навчає школа,а бібліотека допомагає  залучати учнів школи до читання книжок,пропагує книгу,  розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури,які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з  ними.

 Саме з цією метою 5  червня    діти  7-  8 загонів  із вихователями Кондратюк І. І. та Івноваю Т. І.   вирушили на  пізнавально-оглядову екскурсію до Куцурубської сільської бібліотеки.

       В світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекала бібліотекар  Бурдига – Ніколаєва Т. О. , яка  завжди рада  своїм  відвідувачам. Тетяна Олександрівна познайомила дітей з правилами користування книгою,тематичними  полицями дитячого фонду ,а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.         

              

  Цікавим  доповненням екскурсії стала  пізнавально – конкурсна гра  «Зоряна година» .

         Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти,які побували на екскурсії мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія,про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Переглядів: 553 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar