КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2014 » Вересень » 27 » Екскурсія до миколаївського морського торгівельного порту
5:09 AM
Екскурсія до миколаївського морського торгівельного порту

      18 вересня 2014 року учні Куцурубської загальноосвітньої школи, з метою вивчення історії рідного краю, відвідали Миколаївський морський торгівельний порт. Працівниками порту була організована оглядова екскурсія, завдяки якій учні своїми очима побачили, як проходить  робочий день в порту, безліч різноманітної техніки, елеватор, будівництво тощо. Дуже цікавими виявились і професії портовиків: тальман, докер, стівідор, сюрвер, лоцман.

Миколаївський порт має давню історію, яка бере свій початок ще з ХVІІІ ст. В різні часи і за різних обставин порт жив своїм життям і мав важливе стратегічне значення. Працівники порту усі матеріали, які висвітлюють його історію, зібрали у невеличкому музеї порту, який учні школи, також, мали змогу відвідати.

      Наступним етапом цієї пізнавальної екскурсії було відвідування народного музею, який висвітлює події весни 1944 року та подвиг 68 десантників під командуванням Костянтина Ольшанського.

    Екскурсія залишила незабутні спогади в пам’яті школярів, гордість за героїчне минуле рідного краю та надію на краще майбутнє нашої Батьківщини.

Адміністрація школи, учні та батьки висловлюють подяку за організацію та проведення екскурсії начальнику філіалу Миколаївського морського порту адміністрації морських портів Іванюку Василю Володимировичу.

Переглядів: 543 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar