КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2014 » Жовтень » 27 » Круглий стіл до 70–річчя визволення України від німецько–фашистських загарбників
9:15 PM
Круглий стіл до 70–річчя визволення України від німецько–фашистських загарбників

В історії кожного народу є дати, трагізм і велич яких залишаються в пам’яті на віки і тисячоліття. Для нашого народу це ІІ світова війна (1939 – 1945рр.)

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у цій війні. 27 мільйонів загиблих – це 19 тисяч щоденно, 800 загиблих за годину, 13 загиблих кожної хвилини. На території України тяжкі бої точилися з 22 червня 1941 року до 28 жовтня 1944 року. 70 років відділяє нас від тих днів, коли Україна була звільнена від фашистських загарбників. Та скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманністю від варварства.

З метою вшанування пам’яті полеглих  у боротьбі за свободу Батьківщини, 25 жовтня в приміщенні Актового залу відбулося засідання «круглого столу» під назвою «Вікопомний подвиг», присвячений 70 – річчю визволення Очаківщини, Миколаївщини та Одещини від німецько – фашистських загарбників, яку підготували  педагог організатор Олексієнко Олена Валеріївна та вчитель біології – Тимченко Валентина Павлівна.  У засіданні взяли участь учні 9, 10 та 11 – х класів.

Головною метою проведення заходу є ознайомлення учнів з  людьми, які в роки Великої Вітчизняної війни проявили героїзм, патріотизм, лідерські якості у боротьбі  з німецько – фашистськими загарбниками, показати, як важливо сьогодні пам’ятати уроки історії і подвиги наших дідів і прадідів; виховувати в учнів почуття патріотизму, гордості за людей своєї землі, що відстояли її незалежність і волю, спонукати учнів сприймати уроки минулого серцем, щоб пам’ятати вічно, якою ціною здобуто перемогу у Великій Вітчизняній війні.

Розпочалось засідання з вступного слова ведучих -  Петречків Валерії та Градінара Валерія, які повідали присутнім гірку статистику втрат українського народу в цій війні. Учасники обговорили питання оборони та окупації, а також роль полководців, рядових солдат і партизанів у боротьбі з фашистською Німеччиною, також учні в свою чергу готували мультимедійні презентації, відеострічки  та історичні довідки про участь міста Одеси, Очакова та Миколаєва в ІІ світовій війні.

У рамках «круглого столу» проходила виставка плакатів та малюнків присвячених визволенню України від фашистських загарбників виконаних учнями Куцурубської ЗОШ.

Після завершення засідання «круглого столу», його учасники вшанували пам'ять земляків партизанів та поклали кошик з квітами до їх могили.

Переглядів: 521 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar