КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2018 » Березень » 29 » Науково- методичний семінар
9:07 AM
Науково- методичний семінар

Науково- методичний семінар «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ ТА ПСИХОЛОГО – ПЕДАГОГІЧНИЙ   СУПРОВІД  УЧНІВ З ПОЧАТКОВИМ РІВНЕМ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ. ОСОБЛИВОСТІ КОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ» 

           27 березня 2018 року в школі проводився науково- методичний семінар «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ ТА ПСИХОЛОГО – ПЕДАГОГІЧНИЙ   СУПРОВІД  УЧНІВ З ПОЧАТКОВИМ РІВНЕМ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ. ОСОБЛИВОСТІ КОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ» , метою якого було розширення  уявлення про  систему роботи з учнями  початкового рівня навчальних досягнень,збагачення арсеналу методик щодо визначення причин  початкового рівня навчальних досягнень,  організації  навчання, стимулювання учнів даної категорії, реалізації системи психолого-педагогічного супроводу.

На семінар було запрошено всіх педагогічних працівників школи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Крапивницька Н.Ю. спробувала дослідити сутність невстигаючого учня у сучасній школі. Акценти було зроблено на причинах неуспішності учнів у навчанні ,категоріях неуспішності учнів та типах невстигаючих учнів,удосконаленні підходів до навчання учнів, які мають труднощі  через систему заходів психолого – педагогічної підтримки та розвитку особистості, організації внутрішньошкільного контролю щодо відстеження ефективності організації освітнього процесу,системі моніторингових спостережень показників початкового рівня навчальних досягнень.

     Вчитель початкових класів Ковтун О.І. змістовно розповіла про роботу з учнями з початковим рівнем знань у початковій ланці, про заходи щодо запобігання неуспішності учня та про надання допомоги невстигаючим учням на уроці.

     Вчитель математики Бублик Н.В. поділилась досвідом організації індивідуальної роботи з даною категорією учнів та   шляхами реалізації диференційованого підходу до навчання.

Керівник шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно - гуманітарного циклу Бохна С.О. звернула увагу педагогічного колективу на профілактику неуспішності на різних етапах уроку.

     Під  час обговорення відбулась відверта професійна розмова між всіма учасниками з питань однієї із найболючіших проблем сучасної школи: збільшення кількості учнів з низькими навчальними можливостями порівняно з успішними учнями.      

     За результатами семінару буде випущено методичний посібник . На черзі практична частина – відвідування відкритих уроків досвідчених вчителів з даного питання у рамках  «Тижня досвідченого вчителя» у квітні 2018 року.

Переглядів: 65 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar