КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2014 » Жовтень » 27 » Обласний збір лідерів
9:18 PM
Обласний збір лідерів

                                    Обласний збір лідерів

 Досвід багатьох років показує, що учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві.

 24 жовтня 2014 року в місті Миколаєві на базі обласного Будинку художньої творчості відбувся обласний збір лідерів та кураторів учнівського самоврядування загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Головною метою збору була координація роботи органів учнівського самоврядування, подолання формалізму в їх діяльності, вжиття заходів щодо реалізації можливостей лідерського і творчого потенціалу підлітків та надання кваліфікованої, тактовної педагогічної допомоги учнівським активам.

На збір лідерів були відряджені президент школи - Петречків Валерія, учениця 9 класу та – голова ради міністрів учнівської організації «Юні Куцурубчани» Градінар Валерій,  учень 11 класу. Відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей під час проведення заходу було покладено на педагога організатора – Олексієнко Олену Валеріївну.

Заїзд та реєстрація учасників обласного збору лідерів та кураторів відбулося о 10.00 в приміщенні актового залу обласного будинку художньої творчості.

Відкриття обласного збору лідерів та кураторів розпочалося з привітання Літвіна С.М. –заступника директора – начальника управління освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської райдержадміністрації та Щукіної  Л.В. – директора обласного Будинку художньої творчості.

З 11.00 відбулося пленарне засідання та презентацій робіт районних осередків органів учнівського самоврядування Березнегуватського, Новоодеського, Снігурівського районів та м. Южноукраїнська.

З 12.00 – до 13.30 – було проведено тренінги для учнів та кураторів органів учнівського самоврядування загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області: «Удосконалення роботи з учнівською молоддю щодо національно – патріотичного виховання» та тренінгу на тему «Я лідер».

Після перерви на обід, куратор разом  з учнями перейшли до Миколаївської обласної ради де зустрілися з головою обласної ради Кремінем Т.Д.

Після зустрічі всі учасники отримали безліч позитивних емоцій, вражень і нових ідей.  Як зазначили учасники збору, зустріч лідерів пройшла «на високому рівні в атмосфері доброзичливості та взаємопорозуміння».

Переглядів: 331 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar