4:06 AM
Перший зимовий тиждень видався веселим і позитивним у 3-Б класі

Перший зимовий тиждень видався веселим і позитивним у 3-Б класі - як радо зустріла дітвора перший сніг!!! На великій перерві після смачного обіду учні вийшли грати в сніжки та робити снігову бабу. Позитивний заряд енергії був гарантовний на цілий день.

     У вівторок вся школа долучилася до Всеукраїнської акції «Ми проти насильства». Класний керівник 3-Б класу Клєпас Юлія Єгорівна провела цікавий виховний психолого-педагогічний захід «Жити без насильства». Під час заходу діти пояснювали, як вони розуміють цей складний термін за допомогою кубів Блума. Під час виховної години вихованці переглянули соціальний відеоролик, в якому пояснювався термін «насилля».

Разом з вчителем вихованці школи виготовили серця. На одній половинці діти писали, що є насилля для них, а на іншій половинці - побажання та вибачення. Виховний захід закінчився тим, що діти  написали на клаптиках паперу свої образи і склали їх у імпровізовану « урну сорому» і разом з класним керівником пішли до котельні школи та спалили свої образи.

Тему насильства  вчителька продовжила на уроці фізичної культури. Працюючи в групах, учні вчилися  робити масаж. Звичайно, йти додому ніхто не хотів після такого насиченого дня занять, уроків, вправ.

А на групі продовжено дня 3-Б разом з Юлією Єгорівною вирішили прикрасити свою класну кімнату до зимових свят під гаслом «Свято наближається». І взагалі, у нас завжди весело і позитивно, подивіться, який показ мод ми влаштували!

     І ось так  весело, позитивно, в гарному настрої 3-Б закінчив перший зимовий тиждень. А ви вже написали листи до Святого Миколая?

3-Б клас - так! Учні вітають всіх з прийдешніми святами та запрошуємо вас  на Новорічне свято, яке відбудеться 27 грудня об 11.00. 

Учні 3-Б класу обіцяють -  буде цікаво. Вони готують для всіх сюрприз!

Переглядів: 45 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
f