4:30 AM
ТИЖДЕНЬ ПРАВОЗНАВСТВА

     З 8 по 12 грудня 2014 року в Куцурубській школі проходили заходи, присвячені тижню правознавства, з метою поглиблення знань учнів з основ правознавства; розвитку вмінь застосовувати на практиці отримані знання; виховання поваги до закону, почуття відповідальності за свої вчинки, підвищення рівня правової культури учнів.

     8 грудня відбулася  тематична лінійка  «Права у моєму житті», на якій вчитель правознавства Бохна С.О. ознайомила учнів з планом проведення тижня та розповіла про основні права та обов’язки учнів школи. Протягом всього тижня діти мали змогу прийняти участь у конкурсі малюнків  «Країна прав дитини» та конкурсу  на найоригінальніший колаж «Мої права». Першість у цьому конкурсі отримали учні 9 класу (Петречків В., Максименко Г. та Іванова Ю.), які були нагороджені почесними грамотами.

       9 грудня для учнів 11 класу було організовано  брейн – ринг «Права людини та громадянина», в якому взяли участь 2 команди «Право» та «Закон». В результаті команда «Право» здобула перемогу, а серед учнів найбільше відзначилися Майстрюк В., Сербу О., Теплицький Д., Денисов Д., Градінар В., Бондаренко Д.

      10 грудня серед учнів 10 класу було проведено вікторину «Роль прав в житті людини». Команда хлопців - «Юні адвокати»  здобула перемогу над командою  дівчат - «Юні правознавці». Почесні грамоти отримали Черних В., Гостар Є., Олексієнко С., Савків В., Панєва Г., Рура В.

      12 грудня відбувся турнір юних правознавців серед учнів 9 класу. Переконливу перемогу в цьому конкурсі здобула команда дівчат – «Жовті» на командою хлопців -  «Сині». Винахідливість та ерудицію в турнірі проявили Максименко Г., Іванова Ю., Олійник О., Гоцалюк Ю., Гонгало Т., Струкало М., Горяйнов С., Сербу Д., Омельченко В.

      Усі переможці нагороджені почесними грамотами.

Переглядів: 283 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar