КУЦУРУБСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
Головна » 2014 » Грудень » 27 » ТИЖДЕНЬ ТРЕТЬОКЛАСНИКА
9:50 AM
ТИЖДЕНЬ ТРЕТЬОКЛАСНИКА

   З  01.12. по 05.12. 2014 р.  в Куцурубській школі проходив тиждень третьокласника. Під час укладання плану заходів тижня були враховані інтереси учнів. З цією метою проведено ярмарок цікавих пропозицій та в класній кімнаті розміщено «Скриньку побажань».

    Важливо, щоб учні виявилися не пасивними спостерігачами тижня, а брали в ньому найактивнішу участь та були ініціативними помічниками. Заходи, які проводилися у межах тижня, дозволили кожному учневі пізнати себе, надали можливість більшою мірою утвердитися у власних очах і серед оточуючих, сприяли розвитку творчої ініціативи дитини.

    Тиждень розпочався відкритим уроком з математики. На уроці були використані завдання, які посилюють інтерес учнів до предмета, розвивають творчі і математичні здібності школярів, ілюструють практичне застосування матеріалу, що вивчається.

   «Турнір знавців природи» надав можливість стимулювати школярів до пошуку додаткових матеріалів з досліджуваних тем, формував навички спілкування. Захід допоміг розширити кругозір учнів, усвідомити красу й цінність навколишнього світу, єдність живої й неживої природи, місце людини у світі.

     Яскравим і захоплюючим, пізнавальним і корисним,  веселим і цікавим святом стала для дітей конкурс –гра «Казковий ерудит». Під час цієї гри учні  за зачином відгадували назви казок, надсилали телеграми - запрошення казковим героям, здійснили уявну подорож до казкової галереї, влаштували казковий гала – концерт та за підслуханими розмовами здогадалися, хто з казкових героїв завітав на свято.

 

     З метою створення атмосфери свята, ознайомлення третьокласників з традиціями святкування Дня Збройних Сил України, виховання любові до фізкультури та спорту, почуття дружби та колективізму, привітати хлопців зі святом української армії була проведена конкурсна програма «Спортивна надія».

    Повторити з учнями правила дорожнього руху, закріпити вміння правильно переходити дорогу, знання сигналів світлофора, сигналів регулювальника, дорожніх знаків, виховувати культуру поведінки на вулиці, дорозі, бажання дотримуватися правил дорожнього руху – мета гри подорожі «Дорожній рух», яка була проведена в останній день тижня.

 

  Найбільш активних учасників заходів було нагороджено грамотами та подяками.

 

 

Переглядів: 556 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar