9:04 PM
Урок мужності "Юні патріоти" у 5 класі

10 вересня 2014 року у 5 класі  Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов урок мужності та патріотизму. Головною метою уроку було поглиблення знань учнів про нашу державу, формування громадянських якостей: патріотизму, людяності, виховання почуття поваги до рідної землі та людей, які захищають її.

На урок був запрошений військовий, який захищав нашу землю під час АТО на Сході України – Бакіров Рустам Асанович. Учні мали змогу поспілкуватися та сфотографуватися з ним. Урок пройшов у нестандартній формі, з використанням різноманітних цікавих завдань та конкурсів. Останнім завданням було написання послань - побажань українським військовим, в які діти вклали всю душу та серце.

Наприкінці уроку учитель з учнями дійшли висновку, що ми, українці, повинні пишатися тим, що наша Україна ніколи не поневолювала інші народи, не вела загарбницькі війни, а лише захищала себе від ласих на чуже добро близьких і далеких сусідів. Від розуміння і любові кожного з нас залежатиме, яким буде майбутнє України. А любити її - це значить працювати в ім'я її рідної землі. Тож своїми знаннями, працею, здобутками  треба підносити її культуру, бути гідними своїх предків, любити рідну землю, берегти волю і незалежність України, поважати наш народ і нашу мелодійну мову.

 

Переглядів: 880 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar