8:55 PM
Урок мужності "З Україної в серці" в 11 класі

17 жовтня 210 4 року класним керівником 11 класу Тимченко В. П. було проведено відкритий урок-мужності "З Україною в серці", з метою якого було формування в учнів громадянської ідентичності, розуміння цілісності і єдності України та виховання в учнів шанобливого ставлення до Героїв Небесної сотні , воїнів із зони АТО , загиблих у боротьбі за свободу і цілісність України.

Якщо маєш в серці Україну,

То живи для неї неодмінно,

І любов синівську невгасиму

До людських сердець неси невпинно.

Такими словами розпочала урок Валентина Павлівна. І, мабуть, уперше за останні роки, по очах учнів видно було , що вони не стоять осторонь проблем сьогодення своєї держави , а щиро вболівають за її долю. Учні на уроці з гордістю розповідали про процес державотворення України , декламували віші про Батьківщину , з тривогою говорили про військові дії на сході країни. Юні патріоти запалили свічку пам`яті і хвилиною мовчання вшанували т героїв Небесної сотні та загиблих воїнів в зоні АТО .

Особливо хвилюючим моментом для присутніх на уроці було спілкування з Шевченком Анатолієм, колишнім випускником нашої школи , учасником бойових дій АТО . Анатолій розповів , що виконував свій військовий обов’язок у зоні АТО , про те, що країні потрібні сміливі і сильні захисники .

Розповідь юнака надзвичайно зворушила школярів, адже Анатолій намагався донести учням гіркоту втрати побратимів та страхіття бойових дій, учасником яких він був. Також Анатолій , розповів про те, що йому пощастило мати справжніх друзів. Адже коли хлопця під Слов`янськом ранили , то військові його підрозділу не покинули пораненого на полі бойових дій , а разом доставили в госпіталь. У той складний момент з Анатолієм був і Савченко Сергій ( також учень нашої школи) , який всю дорогу тримав джгут пораненого рукою , не залишаючи його ні на одну мить. Шевченко Анатолій показав свої нагороди: медаль « За воїнську доблесть» , орден України « За мужність» від президента України та медаль « Матрос Кішка» . Але , показуючи їх , військовий сказав : « Про нагороди , перебуваючи в зоні АТО , взагалі не думав. Там одне завдання і думка — врятуватись і виконати поставлені цілі. Проте досить приємно знати, що нашу роботу оцінено позитивно. Але я такої думки, що кожний, хто перебуває у зоні АТО , захищаючи нашу Батьківщину, вартий нагород». Герой зі сльозами на очах слухав слова вдячності зовсім юних хлопців, в серцях яких пульсувала любов до України і готовність стати на її захист .

Переглядів: 832 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
f