5:24 AM
Виховний захід у 10 класі «Герої не вмирають…Просто йдуть»

20 листопада в 10 класі відбувся виховний захід «Герої не вмирають…Просто йдуть», присвячений дню Гідності та Свободи

В умовах сучасності питання патріотизму стоїть досить гостро. Особлива увага приділяється саме патріотичному вихованню підростаючого покоління.

З цією метою в 10  класі пройшов виховний захід до дня Гідності і Свободи. Мета заходу - вшанувати патріотизм і мужність громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Під час проведення заходу учні познайомилися з героїчними сторінками історії, переглянули мультимедійну презентацію та документальний фильм «Герої Небесної Сотні», вели розмову про велику людську, громадянську і національну відвагу, про самовідданість, сили духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє нашої держави.

Наприкінці заходу учні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Переглядів: 46 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
f