3:40 PM
Жага до життя - година спілкування у 7-Б класі

8 грудня 2014 року класний керівник 7-б класу Іващенко Наталя Василівна провела годину спілкування «Жага до життя», присвячену відзначенню Всесвітнього дня інвалідів.

Класний керівник Іващенко Н.В. розповіла учням, що відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки людей, які живуть серед нас. Зауважила, що ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги. Також, учні переглянули відеофільми  з чемпіонату Європи з бальних танців у візках, про досягнення українських паралімпійців в Лондоні, про малюнки пальцями ніг і без пензлика.

Класний керівник ознайомила дітей з Державними програмами соціальної підтримки інвалідів в Україні, розповіла про проведення Параолімпійських  ігор з метою сформувати в учнів почуття милосердя та солідарності з дітьми з обмеженими фізичними можливостями, виховання толерантного ставлення, підтримки, співчуття до інвалідів

На завершення учні прослухали цікаву легенду про Янгола Доброти дійшовши висновку, що робити добро - це велике щастя.

 

Переглядів: 389 | Додав: AlexandraKargina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar